Büszkeségeink

Speciális Szakiskolai tanulóink sikerei, akikre büszkék vagyunk!

Országos Sportfesztivál

2016. május 5-7.

A speciális szakiskolák Országos Sportfesztiváljának idén Baja volt a helyszíne.

Iskolánk válogatottját 14 tanuló alkotta, akik több sportágban, egyéni és csapatversenyeken is sikeresen szerepeltek!

A 43 iskola részvételével zajló versenyen, a 14 fős csapatunk összesen 36 helyezést és 24 érmet szerzett, amelyből:

címeket, okleveleket és serlegeket is!

A versenyző tanulóinknak és testnevelő tanáraiknak – Szeles Zsófiának, Ludvigné Halmai Viktóriának illetve Szennik Róbertnek – ezúton is szeretettel gratulálunk!
Az iskolaközösségünk nagyon büszke rájuk!

Az ország legjobbjai!

2016. április 20-21.

A Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2016 országos döntőjét idén Baján rendezték meg.
Az asztalosipari szerelők versenyében iskolánk tanulói remekeltek és két dobogós eredményt is elhoztak!
Az ország legkiválóbb, “asztalosipari szerelő” szakmát tanuló diákjai mezőnyében:
Szabó Benjamin (10.A) I. helyezést,
Szondi János (10.A) III. helyezést ért el!

A diákoknak és felkészítőiknek; Bakó Tibor és Szabó Barnabás mester uraknak, valamint Virág János tanár úrnak ezúton is GRATULÁLUNK!

Szabó Benjamin és Szondi János

Az SZKTV 2016 döntőben az iskolák közötti versenyben is I. helyezettek lettünk!

Füleki Ágnes

A döntőbe jutott 7 diákunk közül, 2 fő mentesült a szakképesítő vizsga egyes vizsgarészei alól, 3 fő a szakképesítő vizsga követelményeit is teljesítette, így nekik júniusban már vizsgázniuk sem kell!

A tanulóknak és felkészítő tanáraiknak szívből GRATULÁLUNK!

Diákolimpia

diakolimpia

2016. március 12.
A szekszárdi Diákolimpia 2016 országos döntőjének asztalitenisz versenyén három tanuló, Nagy Róbert (I./9.A), Siklósi Mira (II./10.BT) és Kiss Tamás (I./9KB) képviselte iskolánkat. A “kis” csapatnak ezúton is GRATULÁLUNK, hiszen a fiúk versenyében Kiss Tamás arany érmet, a lányoknál Siklósi Mira ezüst érmet szerzett!

SPECIÁLIS OLIMPIA 2015 – Los Angeles (USA)

Iskolánk tanulója SZUHOV ESZTER (10. évfolyamos élelmiszer-, vegyi áru és gyógynövény eladó tanuló), a 2015.07.25-08.02. között megrendezésre került SPECIÁLIS OLIMPIÁN gyorskorcsolyában ARANYÉRMES lett!

Az Amerikában megrendezett nyári Világjátékokon a magyar delegáció kiemelkedő eredményt elérve, 31 arany-, 30 ezüst- és 21 bronzérmet szerzett! A csapatnak és természetesen Eszternek, ezúton is GRATULÁLUNK!!!

Ki-mit-tud?

2015.június 05.
A “Ki-mit-tud?” versenysorozat országos döntőjében, “Mesemondó” kategóriában iskolánk növendéke Svanda Nikolett I. helyezést ért el!

Az ország legjobbjának és felkészítő tanárának, Szentpéteri Zsuzsa tanárnőnek szívből gratulálunk! Idén nem volt olyan kúltúrális vetélkedő, ahol dicsőség nélkül maradtunk volna, de azért egy arany érem, az mégis csak aranyérem!

Az ország legjobbja – 2015

2015. április 15-17.A Szakma Kiváló Tanulója országos verseny döntőjét 2015-ben Győrben rendezték meg.

A verseny győztese – egyben az ország legjobb “élelmiszer- és vegyi áru eladó” tanulója – iskolánk növendéke; Dányi Annamária! Aversenyen elért eredményével Annamari mentesült a szakképesítő vizsga követelményeinek teljesítése alól és már most kitűnő szakképesítési minősítést kapott!

Dányi Annamarinak illetve felkészítő tanárainak; Bajor Tiborné és Ludrovszki Ferencné tanárnőknek, ezúton is GRATULÁLUNK!