2018. május 10-12. között Baján került megrendezésre  “Sportosan könnyebb” címmel a “Speciális” Szakiskolák Országos Sportfesztiválja. A versenyen iskolánk szakiskolai tanulói fantasztikus teljesítményt nyújtva, számos sportágban léphettek a dobogó legfelsőbb fokára. Sőt a 24 induló csapat közül még a “Legeredményesebb csapat” és a “Legeredményesebb fiúcsapat” díjakat is elhozták.

EREDMÉNYEIK:

Harkai Endre                                    200 m síkfutás                               I. hely

                                                            100 m síkfutás                               I. hely

Dósa István                                        200 m síkfutás                               III. hely               

Kiss Tamás                                         800 m síkfutás                               I. hely  

                                                          1500 m síkfutás                                IV. hely

                                                                asztalitenisz                                I. hely

Hersics Sándor                                  400 m síkfutás                                V. hely

Farkas Dóra                                               súlylökés                                 I. hely

                                                           400 m síkfutás                                  III. hely

                                                               asztalitenisz                                  II. hely

Noszka Olimpia                                100 m síkfutás                                  III. hely

                                                            200 m síkfutás                                  V. hely

Herke Vivien                                    50 m mellúszás                                  II. hely

                                          50 m szabadon választott                                  I. hely

Budavári Tamás                               50 m mellúszás                                 III. hely

                                          50 m szabadon választott                                 I. hely

Siklósi Mira                                       100 m síkfutás                                 I. hely

                                                                  távolugrás                                  I. hely

                                                                asztalitenisz                                 I. hely

svédváltó                                               fiú                                                  III. hely

                                                               lány                                                III. hely

 

A versenyzőknek és a felkészítő tanároknak szívből gratulálunk az elért eredményekhez!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter